Zapraszamy na kurs medytacyjny poświęcony praktyce Poła (z cyklu A-tri) prowadzony przez Nyimę Wosera Rinpocze.

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób znających praktyki buddyjskie, jak i dla nowych osób.


Poła jest praktyką medytacyjną pochodzącą z buddyzmu tybetańskiego, która polega na przeniesieniu świadomości w momencie śmierci. Otrzymanie wiedzy na temat procesu śmierci i regularne wykonywanie tej praktyki przygotowuje nas do procesu umierania. Dobry praktykujący może nie bać się śmierci, ponieważ wie, co się wydarzy i jest na to przygotowany. Poła pozwala na świadome kierowanie umysłem w czasie śmierci, dzięki czemu możemy przejść ten proces jak najlepiej i osiągnąć urzeczywistnienie duchowe.

Kurs będzie trwał 7 dni, każdego dnia będziemy wykonywać 4-6 sesji medytacyjnych. Nyima Woser Rinpocze udzieli wyjaśnień zarówno do praktyki, jak i nauk na temat procesu umierania. Dokładny program dnia zostanie podany wkrótce.

Więcej na temat Nyimy Wosera Rinpocze tutaj.

Bardzo ważne jest, aby wziąć udział w całym odosobnieniu, nie ma możliwości wzięcia udział tylko w części kursu (mniej niż 7 dni). Kurs rozpocznie się w poniedziałek 9 lipca godz. 10 a zakończy 15 lipca około godz. 14.

Sugerowana darowizna za kurs: 500zł

Konieczna jest rejestracja. 

Dojazd do ośrodka Ciamma Ling, Aleja Huberta 4, Wilga.

Zapisy na noclegi w ośrodku Cziamma Ling: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sugerowana darowizna za noclegi (za dobę) to:
Duży domek – 40zł, Mały domek – 30zł, Przychodnia – 25zł (3 pokoje po 2 miejsca, oraz sala 9 miejsc), Stara Gompa – 15 zł (sala zbiorowa – 20 miejsc, trzeba przywieźć swój śpiwór i karmiatę), Namiot – 15zł od osoby.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn