NAUKI INTERNETOWETenzin Wangyal Rinpocze live

z Tenzinem Wangyalem Rinpocze

Nadchodzące transmisje internetowe w ramach TWR Live:

Od 6 września 2017 do 29 listopada 2017

FUNDAMENTALNE INSTRUKCJE: osobiste refleksje na temat istoty dzogczen.

 

Poczynając od środy 6 września, Tenzin Wangyal Rinpocze przez 12 tygodni będzie omawiał fundamentalne instrukcje dzogczen. Każdej środy, ze swojego profilu na facebooku przeprowadzi bezpłatną transmisję na żywo. Fundamentalne instrukcje są niezwykle prostym i bezpośrednim sposobem otrzymania nauk starożytnej tradycji tybetańskiej. W trakcie nauk oraz prowadzonych medytacji, Rinpocze będzie się opierać na własnych doświadczeniach, które nabył w trakcie wielu lat praktyki. Dzogczen, czyli Wielka Doskonałość uchodzi w buddyjskiej tradycji bon za najwyższą formę praktyki. Wiedzie ona do samowyzwolenia. Praktykowanie tej ścieżki polega na bezpośrednim przebywaniu w naturze umysłu, która jest naszą prawdziwą esencją.

 

W każdą więc środę, począwszy od 6 września, o godzinie 19.00 odwiedzaj profil Rinpocze na facebooku, aby obejrzeć zaplanowaną transmisję. W międzyczasie pojawiać się będą także niezapowiedziane wcześniej transmisje, podczas których Rinpocze będzie rozmawiał na pokrewne tematy z zaproszonymi gośćmi. Wszystkie transmisje są nagrywane i można je oglądać także później.

 

Fundamentalne Instrukcje dzielimy na trzy kategorie - podstawa, ścieżka i rezultat.

  1. Podstawa: cztery fundamentalne instrukcje, które pomogą nam zrozumieć naszą prawdziwą naturę (6, 20 i 27 września oraz 4 października)
  2. Ścieżka: cztery fundamentalne instrukcje, które dzięki medytacji pomogą nam w bezpośrednim urzeczywistnieniu tej prawdy (11, 18 i 25 października oraz 1 listopada)
  3. Rezultat: cztery fundamentalne instrukcje,które pomogą nam uzyskać całkowitą pewność tego, kim jesteśmy, poznać drzemiącą w nas od zawsze prawdę oraz w pełni ją manifestować dla dobra innych (8, 15, 22, 29 listopada).

 

 

Profil FB: TENZIN WANGYAL RINPOCZE - nauki live na Facebook'u

Tenzin Wangyal Rinpocze live na facebook

 

 

Archiwum nagrań

Przekazy na żywo są archiwizowane. Darmowy dostęp: >> Nagrania z poprzednich webcast'ów

 

 

 

 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn